دنیای گجت ها

دنیای گجت ها (219)

آخرین اخبار گجتی و فن آوری های روز دنیا

دوشنبه, ارديبهشت 20 1395

 

در حالی که از سامسونگ و ال‌جی در اکثر کشورهای در حال توسعه به عنوان دو تولیدکننده لوازم‌خانگی برتر یاد می‌شوند، با این حال جالب است که بدانید این دو شرکت کره‌ای همواره مشغول کار بر روی فناوری‌های نسل آینده هستند.

پنج شنبه, ارديبهشت 02 1395

 

گجت های هوشمند برای اهالی تکنولوژی بسیار ارزشمند است و برای سازندگان نیز اهمیت دارد.

یکشنبه, فروردين 29 1395

 

اسنپ دراگون 820 شرکت کوالکام، جدیدترین تراشه تولیدی این شرکت است که در سال جاری در پرچمداران هوشمند متفاوت از شرکت‌های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. این در حالی است که اسنپ‌دراگون 652 به عنوان دیگر گزینه محبوب، در جایگاه دوم قرارگرفته و در دستگاه‌هایی مانند اچ‌تی‌سی 10 لایف‌استایل و ال‌جی جی 5  اس‌ای به کار گرفته شده است.

سه شنبه, فروردين 24 1395

مایکروسافت صفحه کلید جدید "signature" را برای سرفیس پرو 4 معرفی کرد. این صفحه‌ کلید نیز شبیه به تایپ کاور اصلی سرفیس پرو 4 از ترک‌پدی شیشه‌ای و فاصله‌ای مناسب بین کلید‌های مختلف تشکیل شده است.

جمعه, فروردين 20 1395

هوش مصنوعی که در رابطه با هدایت خودروهای خودران به کار می‌رود هنوز به طور کامل به ثبات نرسیده است و هنوز نیاز به آزمایش و بهبود دارد. برای رسیدن به حد معینی از توانایی در نرم‌افزارهای هدایت خودروهای خودران نیاز به الزامات معینی است. در این گزارش به بررسی برخی جوانب هدایت این خودروها می‌پردازیم.

نیکسون اولین ساعت هوشمند اندرویدی ورزشی را معرفی کرد Featured
پنج شنبه, اسفند 27 1394

 

ساعت‌های هوشمند سلانه سلانه جای خود را در دل علاقه‌مندان فناوری باز می‌کنند و شاهد علاقه کاربران به نوبر کردن این میوه تازه باغ فناوری‌های هوشمند هستیم،

صفحه1 از37