فاضلی

فاضلی

دوشنبه, 03 خرداد 1395 19:11

با برداشتن محدودیت اندازه صفحه‌نمایش در ویندوز ۱۰ موبایل از حالا به بعد ویندوز ۱۰ موبایل در دستگاه‌هایی که صفحه‌نمایش آنها ۹ اینچ باشد هم نصب می‌شود.

دوشنبه, 03 خرداد 1395 19:05

 

از بسیاری جهات شهر سئول را می‌توان هم به‌عنوان نقشه و راهنمایی برای چگونگی نحوه توسعه یک شهر هوشمند و هم یک پتری دیش یا بستری برای پیاده‌سازی و آزمایش انواع تکنولوژی جدید در نظر گرفت. تقریباً تمام جوانب زندگی در شهر سئول با تکنولوژی هدایت می‌شوند؛ از سیستم‌های حمل‌ونقل عمومی یکپارچه گرفته تا سیستم اخطار اضطراری دولت.

چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1395 21:13

ایران نوشت: اکثر ما روی گوشی‌های هوشمند خود اپلیکیشن‌های مختلفی داریم که گاهی سالی یکبار هم به سراغ آنها نمی‌رویم و تنها چند برنامه مانند پیام‌رسان،‌ ویرایشگر عکس و... است که از آن بیشترین استفاده را می‌کنیم.

یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 02:38

 

این روزها دیگر مقاومت پرچمداران در مقابل افتادن نیز به یکی از پارامترهای مهم برای انتخاب گوشی تبدیل شده است، با این حساب بد نیست اگر نگاهی به آزمایش سقوط گوشی‌های گلکسی اس 7 و  HTC 10 داشته باشیم.
دوشنبه, 20 ارديبهشت 1395 19:45

 

در حالی که از سامسونگ و ال‌جی در اکثر کشورهای در حال توسعه به عنوان دو تولیدکننده لوازم‌خانگی برتر یاد می‌شوند، با این حال جالب است که بدانید این دو شرکت کره‌ای همواره مشغول کار بر روی فناوری‌های نسل آینده هستند.

جمعه, 17 ارديبهشت 1395 01:44

 

 

ال‌ جی جی 5 تنها پرچمدار فلزی ماژولار دنیا است. طراحی متفاوت این گوشی باعث شده است تا کاربران بتوانند قابلیت تعویض باتری را در بدنه‌ای فلزی تجربه کنند. همواره اولین بودن، ریسک‌های خاص خود را به همراه دارد و باید دید کاربران از جی ۵ چطور استقبال خواهند کرد. 

پنج شنبه, 16 ارديبهشت 1395 21:03

همیشه غذاهایی که در هواپیماها می‌خوریم طعمی متفاوت و گاه ناخوشایند دارند. این مزه‌های نامطبوع غیر از دستپخت بد سرآشپز دلایل دیگری نیز دارد. وقتی از زمین فاصله می‌گیریم شرایط جوی و فشار هوا تغییر می‌کند و این تغییرات بر حس چشایی، بویایی و شنوایی اثر می‌گذارد. برای بررسی علمی و دقیق‌تر این مسئله با کجارو همراه باشید.

 


سه شنبه, 07 ارديبهشت 1395 20:50

 

تبلت‌های میان‌رده طرفداران زیادی در بازار دارند و به این دلیل شرکت‌های بزرگ اقدام به ساخت تبلت‌های متنوع کرده‌اند و باعث شده‌اند تا انتخاب دستگاه مناسب سخت‌تر بشود. در ادامه با زومیت همراه باشید تا بهترین تبلت‌های بازار در بازه‌ی قیمتی ۸۰۰ هزار تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را معرفی کنیم.