وب و فناوری اطلاعات

وب و فناوری اطلاعات (352)

کلیه اخبار و تازه های وب و فناوری اطلاعات IT ، ابزارهای تازه ...

جمعه, فروردين 27 1395

کنفرانس توسعه‌دهندگان F8 که روز گذشته برگزار شد، میزبان مارک زاکربرگ موسس فیسبوک بود. او در این مراسم آماری از پیشرفت کاربران اپلیکیشن مسنجر این شرکت ارائه داد و عنوان کرد که بیشترین رشد کاربران در سال ۲۰۱۵ مربوط به این اپلیکیشن بوده است. وی هم‌چنین عنوان کرد که مجموع پیام‌های رد و بدل شده در این اپلیکیشن و اپلیکیشن واتس‌اپ روزانه به ۶۰ میلیارد می‌رسد.

جمعه, فروردين 20 1395

با نگاهی به نیوز فید فیسبوک خود حتما متوجه شده‌اید که میزان پست‌های به اشتراک گذاشته شده مربوط به زندگی شخصی دوستانتان نسبت به تبلیغات مربوط به برندهای مختلف و ویدیوهایی که چندین بار به اشتراک گذاشته شده‌اند بسیار کمتر است. حالا فیسبوک هم بدنبال راهی برای ترغیب کاربران برای به اشتراک گذاری بیشتر رویدادهای زندگی شخصی افتاده است.

یکشنبه, فروردين 08 1395

 

شاید تاکنون اخباری در رابطه با نجات جان انسان‌ها را به لطف فناوری‌ها نوین شنیده باشید. حال در ادامه داستان تخریب یک خانه مسکونی به خاطر علامت‌گذاری اشتباه روی گوگل مپس را مرور کنیم.

پنج شنبه, اسفند 27 1394

 

معمولاً همیشه آیفون و سیستم‌عامل iOS را به خاطر امنیت بالا ستایش می‌کنند و گفته می‌شود اگر گوشی خود را جیلبریک نکنید از شر بدافزارها در امان هستید. اما اخیراً یک بدافزار iOS با نام AceDeceiver کشف شده که می‌تواند با استفاده از حفره امنیتی سیستم DRM اپل آیفون‌های جیلبریک نشده را هم آلوده کند.

پنج شنبه, اسفند 27 1394

 

ما روزانه از اپلیکیشن‌های زیادی بر روی گوشی هوشمند خود استفاده می‌کنیم و گاهی هم اپ‌های جدیدی را نصب و امتحان می‌کنیم. اما آیا تاکنون فکر کرده‌اید که سازندگان و توسعه‌دهندگان این اپ‌ها چه سن و جنسیتی داشته و چقدر درآمد دارند؟ InMobi با نتیجه یک بررسی آماری به این پرسش‌ها پاسخ می‌دهد.

پنج شنبه, اسفند 27 1394

 

اپلیکیشن‌های پیام رسان رقابت تنگاتنگی را با یکدیگر برای جذب بیشتر کاربر تجربه می‌کنند، در این بین واتس‌اپ که یکی از مدعیان این عرصه است همیشه سعی داشته تا با تغییرات جدید، مخاطبان بیشتری را از آن خود کند، باخبر شدیم امکان تو پُر یا کج نوشتن متون به همراه ارسال پرونده‌های Google Docs در واتس‌اپ میسر می‌شود

صفحه1 از59